Vložit inzerát


Mám svůj obchod :   Nepovinná dobrovolná registrace


Hlavní menuAuto bazar a inzerce( Příslušenství )Světla přídavná pro denní svícení 24LED

Světla přídavná pro denní svícení 24LED Prodám bazar Praha 1

Světla jsou určena pro montáž do přední části vozidla, vynikají zejména nízkou spotřebou elektrické energie (pouhých 6W oproti obvyklým 55W), což výraznou měrou přispívá ke snížení spotřeby pohonných hmot (alternátor je méně zatěžován) a také šetří vnitřní chromované části parabol hlavních světlometů, které při trvalém svícení rychleji stárnou, ztrácejí svou odrazivost a tím i svítivost.
Celoevropská homologace E4 (certifikováno v institutu v Nizozemí) a DRL (plnohodnotná světla pro denní svícení bez nutnosti mít rozsvícená potkávací světla) zajišťují bezproblémové použití ve všech zemích Evropské unie včetně České republiky. Homologační značky E4 a DRL jsou vyraženy přímo do skla světlometu.

Sada obsahuje montážní materiál pro montáž pod nárazník nebo do připravených otvorů pro mlhová světla včetně šroubků a kvalitní oboustranné samolepící pásky, spínací relé, připojovací kabely, konektory. Vzdálenost mezi světlomety musí být nejméně 600mm, vzdálenost konce světlometu od vnější hrany vozidla musí být maximálně 400mm, vzdálenost světlometů od povrchu vozovky musí být minimálně 250mm, maximálně 1500mm, světlomety musí být umístěny symetricky a jejich směr odborně seřízen. Montáž a zapojení je nutné provést v souladu s příslušnou vyhláškou, a to tak, aby se světla po nastartování vozidla rozsvítila.
24x kulatá vysoce svítivá LED dioda s prodlouženou životností


standardní napájení 12V DC


příkon pouhých 6W


celoevropská homologace DRL (plnohodnotná světla pro denní svícení - lze používat na pozemních komunikacích v České republice a v ostatních zemích Evropské unie bez postihu)


celoevropská homologace E4 (lze používat na pozemních komunikacích v České republice a v ostatních zemích Evropské unie bez postihu)


včetně montážní sady a držáků


šířka 160mm


výška 25mm


hloubka 40mm


teplota světla - jasně bílá 6000K


vodotěsné


čiré sklo


životnost minimálně 50.000h svícení (při nonstop zapnutí téměř 6 let svícení)


vestavěný modul pro automatické zapnutí světel po nastartování vozidla a automatické vypnutí po zapnutí pozičních světel bez nutnosti složité instalace nebo montáž přes vypínač

Světla přídavná pro denní svícení 24LEDSvětla přídavná pro denní svícení 24LEDSvětla přídavná pro denní svícení 24LED


 

 

Sdílet tento inzerát na facebooku:

Sdílet tento inzerát na twitteru:

 


Jméno:annonce
Telefon:

212240474

Lokalita:Praha 1
Cena:819 Kč
Webové stránky:Pouze pro registrovaný obchod
Facebook:www.facebook/obchod/skupina

Topovat Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Poslat emailem sobě a nebo příteli
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát


Kontaktujte inzerenta
      

    PrimabazarPRIMA play   •   sbazar inzeráty   •   bazoš automobily   •   Najducokoliv