Vložit inzerát


Mám svůj obchod :   Nepovinná dobrovolná registrace


Hlavní menuDětský bazarHračkyKostkové šachy a kostkové shogi

Kostkové šachy a kostkové shogi Prodám bazar Všechny lokality

Kostkové šachy jsou variantou, která je mírně -kacířská- v tom, že místo tradičních figurek jsou použity kostky, které mají na každé straně odlišný šachový symbol: král, královna, věž, střelce, jezdce a pěšec.
Kostky v prezentovaných šachách umožňují nejenom druhou alternativu tahu pro hráče: místo přesunu kostky na jiné pole jejím otočením změní typ symbolu na její vrchní ploše, a tím také její pohyblivost. Stejně důležité je to, že když si dvě kostky rozdílné barvy vymění symbol, dosáhne se efekt, jakoby obě figury změnily svou barvu.
Hrací plocha kostkových šógi je menší, co predisponuje k menšímu počtu hracích kamenů, pravidla jsou podstatně jednodušší, proces povyšování a související změny symbolů v zásobníku jsou kombinací shogi s klasickými šachy.
V japonských encyklopediích v částech, týkajících se shogi, je tento jediný variant s 8 x 8 polemi publikován se stejnými pravidly (jako i ve Wikipedii).
Jedna souprava obsahuje 36 dřevěných kostek (18 bílých a 18 černých)se šachovými symboly na všech stranách. Vinylová hrací plocha je klasická šachovnice 8x8 a na druhé straně jednobarevná. Na CD nosiči jsou pravidla a demo partie.
Web: www.cubiccheckers.com
Tel.: +421919178847

Kostkové šachy a kostkové shogiKostkové šachy a kostkové shogiKostkové šachy a kostkové shogiKostkové šachy a kostkové shogi


 

 

Sdílet tento inzerát na facebooku:

Sdílet tento inzerát na twitteru:

 


Jméno:Vladimir Pribylinec
Telefon:

919178847

Lokalita:Všechny lokality
Cena:600 Kč
Webové stránky:Pouze pro registrovaný obchod
Facebook:www.facebook/obchod/skupina

Topovat Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Poslat emailem sobě a nebo příteli
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát


Kontaktujte inzerenta
      

    PrimabazarPRIMA play   •   sbazar inzeráty   •   bazoš automobily   •   Najducokoliv