Vložit inzerát


Mám svůj obchod :   Nepovinná dobrovolná registrace


Hlavní menuCestováníOstatní evropaKOUZELNÉ PIENINY - poznávací zájezd s pohodovou turistikou

KOUZELNÉ PIENINY - poznávací zájezd s pohodovou turistikou Prodám bazar Všechny lokality

Termín: 23.8. - 28.8.

-Piknik s goralskou muzikou.
-Túry nebo vycházky podle zájmu účastníků.

Poznávací zájezd s pěší turistikou a s typickým goralským piknikem. Slovenská i polská část Pienin vyniká neobyčejnými přírodními krásami, skalnatými hřebeny, jedinečnou lidovou architekturou a bohatou flórou a faunou. Architektonickou perlou je Červený Kláštor. Pojeďte poznat jeden z nejzajímavějších národních parků ve střední Evropě. Alternativně se nabízí možnost půjčení jízdního kola.

Program:
1.den: odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu i v Olomouci. Přesun do Pienin. WADOWICE - rodiště papeže Jana Pavla II., prohlídka malého muzea. CZORSZTYN - zastávka u romantické zříceniny hradu, která se tyčí přímo nad Czorsztynským jezerem.
2.den: PIENINY - túra Červený Kláštor - sedlo Cerla - Lesnica (možnost ukončení nebo zahájení túry, možnost půjčení kola) - Prielom Dunajca - Červený Kláštor. Túra Pieninským národním parkem. Z Lesnice po naučném chodníku proti toku Dunajce. Možnost vycházky v Prielomu Dunajca. PRIELOM DUNAJCA - nejzajímavější tok Dunajce, národní přírodní rezervace. ČERVENÝ KLÁŠTOR - kostel a klášter kartuziánů je národní památkou, muzeum, v parku jsou vzácné lípy.
3.den: PIENINY - dopoledne splav na pltích Prielomom Dunajca z Červeného Kláštoru do Lesnice. Túra Lesnica - Šafrovka - hřeben Malých Pienin - Lesnické sedlo 710 m - Haligovské skály - Červený Kláštor. Krácená trasa: ukončení nebo naopak zahájení túry na Lesnickém sedle. Možnost vycházky. Večer piknik s goralskou muzikou (borovička, předkrm, Pltnický guláš připravený na ohni, Haligovská palačinka, nápoj). MALÉ PIENINY - pohraniční vyhlídkový hřeben. HALIGOVSKÉ SKÁLY - impozantní vápencové skály, podzemní kras, národní přírodní rezervace.
4.den: STARÁ ĽUBOVŇA * MUZEUM ZAMAGURSKEJ DĚDINY - soubor lidových staveb z okolí, nejcennějším exponátem je dřevěný kostel z roku 1833. ĽUBOVNIANSKÝ HRAD - impozantní pohraniční hrad, který se vypíná na vápencové skále. MALÉ PIENINY - túra Stráňany 729 m - Wysoka 1050 m - Durbaszka 942 m - Wysoki Wierch - Lesnické sedlo. Hřebenová túra s využitím hraničních přechodů pro pěší, se spoustou pěkných výhledů. Možnost vycházky s využitím autobusu. WYSOKA - možnost odbočky na nejvyšší vrchol Pienin.
5.den: POLSKÉ PIENINY - túra Červený Kláštor - sedlo Szopka - Trzy Korony 982 m - Zamkova Góra - Sokolia Perč - Sokolica 747 m - Kroscienko 444 m. Krácená túra: ze Třech korun přímo do Kroscienka nebo pouze přechod sedla, případně vycházka. Nejatraktivnější túra v polských Pieninách. KROSCIENKO - lázeňské a rekreační městečko. TRZY KORONY - symbol a nejzajímavější vrch v Pieninách. Na nejvyšší věži vyhlídková terasa, fantastické výhledy na Prielom Dunajca a Červený Kláštor. SOKOLICA - jeden z nejkrásnějších štítů v polských Pieninách, skalní srázy padají až k Dunajci. V podvečerních hodinách odjezd, noční přesun.
6.den: návrat v ranních hodinách.

Ubytování:chaty, bungalovy.
Stravování: snídaně, 1x goralský piknik.
Cena: 4 850,-/4 650,- Kč. V ceně je zahrnuta přeprava, 4x ubytování, 4x snídaně, 3x večeře, 1x goralský piknik, pojištění (stornopoplatky, ztráta zavazadel, úraz) a průvodce.
Fakultativně: pojištění pro hrazení léčebných výloh za 120,- Kč.

ZÁJEZD: http://hoska-tour.cz/zajezdy/z480/z480.htm
WEB: http://hoska-tour.cz/
HOTLINE 24: 603 16 45 58

CESTOVNÍ KANCELÁŘ
HOŠKA-TOUR
nám. K. V. Raise 160
507 81 Lázně Bělohrad

KOUZELNÉ PIENINY - poznávací zájezd s pohodovou turistikouKOUZELNÉ PIENINY - poznávací zájezd s pohodovou turistikouKOUZELNÉ PIENINY - poznávací zájezd s pohodovou turistikouKOUZELNÉ PIENINY - poznávací zájezd s pohodovou turistikouKOUZELNÉ PIENINY - poznávací zájezd s pohodovou turistikouKOUZELNÉ PIENINY - poznávací zájezd s pohodovou turistikou


 

 

Sdílet tento inzerát na facebooku:

Sdílet tento inzerát na twitteru:

 


Jméno:CK HOŠKA TOUR
Telefon:

493792520

Lokalita:Všechny lokality
Cena:4 850 Kč
Webové stránky:Pouze pro registrovaný obchod
Facebook:www.facebook/obchod/skupina

Topovat Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Poslat emailem sobě a nebo příteli
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát


Kontaktujte inzerenta
      

    PrimabazarPRIMA play   •   sbazar inzeráty   •   bazoš automobily   •   Najducokoliv