Vložit inzerát


Mám svůj obchod :   Nepovinná dobrovolná registrace


Hlavní menuBazar pro dům a zahraduOstatní v dům a zahradaPánevTefal Talent 26 cm, skleněná poklice

PánevTefal Talent 26 cm, skleněná poklice Prodám bazar Praha 1

Pánev s poklicí je vhodná pro vaření pokrmů, které je třeba i dusit. Model Talent E4403352 má navíc v poklici otvor, takže při úniku páry se poklice nenadzvedává a dále revoluční povrch Prometal Pro konečně pro vaření bez připalování.


Pánev z řady Tefal Talent se řadí mezi vysoce kvalitní nádobí obsahující indikátor správného rozpálení Thermo-Spot zabudovaný do nepřilnavého povrchu, který signalizuje dosažení ideální teploty a je tak možné začít se smažením. Pomáhá nejen k dokonalému vaření, ale chrání také před přehřátím pánve. Tak pánev zachová svůj tvar, nezkroutí se a nepřilnavý povrch není poškozen. Thermo-Spot jsou dvě dvoubarevné vrstvy citlivé na teplotu. Když teplota pánve dosáhne cca 180 stupňů – teplota ideální pro vaření – obě vrstvy mají stejnou barvu.


nepřilnavý šestivrstvý vnitřní povrch Prometal Pro s tvrdou keramickou bází, vyztužený safírem pro mimořádnou trvanlivost
možnost používání kovového kuchyňského náčiní

výjimečně silné dno s diskem z nerezové oceli zaručuje perfektní rozvod tepla a tím také rovnoměrné vaření. Nádobí s diskem z nerezové oceli je vhodné na indukční varnou desku

vnější povrch: černý nepřilnavý

ergonomická rukojeť s lesklou nerezovou částí

rozměry:

celková výška: 6 cm

vnitřní výška (hloubka nádoby): 5 cm

vnitřní průměr: 24 cm

vnější průměr: 26 cm

délka včetně rukojeti: 44,5 cm
Vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukce.

Indukce: Nádobí pro indukci nemusí být speciální, potřebuje mít jen feromagnetické dno, protože pod sklokeramickou deskou je indukční měděná cívka a v ní vytváří vysokofrekvenční proud magnetické střídavé pole. Tak se rozkmitají molekuly kovu ve feromagnetickém dnu nádoby, to se zahřívá a od něj pak připravovaný pokrm. Indukční nádobí velmi dobře poznáte. Na jeho dně zespodu najdete grafický symbol cívky – několik vlnovek nad sebou, případně slovní označení Induction.

– Při vaření se šetří energie díky kratšímu ohřevu, ale také tím, že se varná zóna přizpůsobí velikosti nádobí, zahřívá se pouze dno. Indukce má tak více než 90 % účinnost, zatímco varné zóny sklokeramiky přibližně 60 % a plynu 50 %.

– Indukce má velikou výhodu v tom, že po sejmutí nádobí plotýnka končí ihned s ohřevem, není třeba manuální vypnutí. Cívka pod deskou prostě potřebuje „partnera“ pro elektromagnetickou indukci.

Sklokeramická deska: je rovněž úspora elektrické energie. Desky se rozdělují do několika stupňů, od běžných přes desky s high-light zónou až po desky s indukčním ohřevem. High-light je zóna na sklokeramické desce, kde dochází k velmi rychlému ohřevu. Zkrátí se doba vaření a rychleji reaguje na změnu teploty. Nejvhodnější nádobí pro tento druh vaření je nádobí se silným zabroušeným dnem. Může být z nerezu, smaltované i skleněné.

Co je zárukou vysoké kvality nepřilnavého povrchu?


dokonalá nepřilnavost umožňující dokonalé vaření bez použití jakéhokoli tuku nebo oleje

odolnost proti poškrábání, otěru a oděru způsobenému kuchyňskými pomůckami či čištěním

trvanlivost, dlouhodobé zachování nepřilnavosti povrchu

snadné čištění


Nepřilnavé povrchy firmy Tefal jsou zcela bezpečné jak pro člověka, tak pro životní prostředí.


bez PFOA (kyselina perfluoro-octanoic acid) – kyselina, která se používá během nanášení nepřilnavého povrchu a úplně zmizí během několika minut, kdy je povrch zapečen teplotou 420 stupňů a vyšší

bez OLOVA – toxický kov, který může poškodit nervovou soustavu a způsobit poruchy činnosti krevního oběhu a mozku

bez KADMIA – měkký toxický kov, který se používá při barvení. Jeho vdechování může způsobit poškození plic

plně recyklovatelné

PánevTefal Talent 26 cm, skleněná poklicePánevTefal Talent 26 cm, skleněná poklicePánevTefal Talent 26 cm, skleněná poklice


 

 

Sdílet tento inzerát na facebooku:

Sdílet tento inzerát na twitteru:

 


Jméno:annonce
Telefon:

212240474

Lokalita:Praha 1
Cena:1 099 Kč
Webové stránky:Pouze pro registrovaný obchod
Facebook:www.facebook/obchod/skupina

Topovat Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Poslat emailem sobě a nebo příteli
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát


Kontaktujte inzerenta
      

    PrimabazarPRIMA play   •   sbazar inzeráty   •   bazoš automobily   •   Najducokoliv