Vložit inzerát


Mám svůj obchod :   Nepovinná dobrovolná registrace


Hlavní menuBazar pro dům a zahraduOstatní v dům a zahradaSet pánví Tefal Ingenio induction nerez

Set pánví Tefal Ingenio induction nerez Prodám bazar Praha 1

Úžasný tří členný set od značky Tefal, série Ingenio Induction nerez obsahuje praktickou odnímatelnou rukojeť, plus dvě pánve s třívrstvým dnen, zajišťující dokonalé rozložení tepla a pevnost v průřezu, tak se nádobí ani po letech nezkroutí.

Tefal činí své nádobí univerzálním a usnadňuje tak průběh vaření. Pouze jediným pohybem, stisknutím bočních tlačítek, lze odejmout rukojet’ pro úsporu místa pří skladování. Ingenio Induction nerez má zcena nový, nepřilnavý vnitřní povrch IntensiumTM: šestivrstvý minerální povrch s tvrdou keramickou bází, obohacený safírem s vynikající odolností proti poškrábání, dlouhou trvanlivostí a 3D efektem.

možnost používání kovového kuchyňského náčiní
indikátor teploty „Thermo-Spot“, který signalizuje dosažení optimální teploty vaření (v případě pánví)
vnější povrch – nerez
možnost mytí v myčce
použitelný zdroj ohřevu – plyn, elektrika, sklokeramika, indukce

Složení sady:

pánev – průměr 24 cm
pánev – průměr 28 cm
odnímatelná rukojeť

Nepřilnavé povrchy firmy Tefal jsou zcela bezpečné jak pro člověka, tak pro životní prostředí.

bez PFOA (kyselina perfluoro-octanoic acid) – kyselina, která se používá během nanášení nepřilnavého povrchu a úplně zmizí během několika minut, kdy je povrch zapečen teplotou 420 stupňů a vyšší
bez OLOVA – toxický kov, který může poškodit nervovou soustavu a způsobit poruchy činnosti krevního oběhu a mozku
bez KADMIA – měkký toxický kov, který se používá při barvení. Jeho vdechování může způsobit poškození plic
plně recyklovatelné

Indukce: Nádobí pro indukci nemusí být speciální, potřebuje mít jen feromagnetické dno, protože pod sklokeramickou deskou je indukční měděná cívka a v ní vytváří vysokofrekvenční proud magnetické střídavé pole. Tak se rozkmitají molekuly kovu ve feromagnetickém dnu nádoby, to se zahřívá a od něj pak připravovaný pokrm. Indukční nádobí velmi dobře poznáte. Na jeho dně zespodu najdete grafický symbol cívky – několik vlnovek nad sebou, případně slovní označení Induction.
– Při vaření se šetří energie díky kratšímu ohřevu, ale také tím, že se varná zóna přizpůsobí velikosti nádobí, zahřívá se pouze dno. Indukce má tak více než 90 % účinnost, zatímco varné zóny sklokeramiky přibližně 60 % a plynu 50 %.
– Indukce má velikou výhodu v tom, že po sejmutí nádobí plotýnka končí ihned s ohřevem, není třeba manuální vypnutí. Cívka pod deskou prostě potřebuje „partnera“ pro elektromagnetickou indukci.
Sklokeramická deska: je rovněž úspora elektrické energie. Desky se rozdělují do několika stupňů, od běžných přes desky s high-light zónou až po desky s indukčním ohřevem. High-light je zóna na sklokeramické desce, kde dochází k velmi rychlému ohřevu. Zkrátí se doba vaření a rychleji reaguje na změnu teploty. Nejvhodnější nádobí pro tento druh vaření je nádobí se silným zabroušeným dnem. Může být z nerezu, smaltované i skleněné.

Set pánví  Tefal Ingenio induction nerezSet pánví  Tefal Ingenio induction nerezSet pánví  Tefal Ingenio induction nerez


 

 

Sdílet tento inzerát na facebooku:

Sdílet tento inzerát na twitteru:

 


Jméno:annonce
Telefon:

212240474

Lokalita:Praha 1
Cena:1 469 Kč
Webové stránky:Pouze pro registrovaný obchod
Facebook:www.facebook/obchod/skupina

Topovat Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Poslat emailem sobě a nebo příteli
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát


Kontaktujte inzerenta
      

    PrimabazarPRIMA play   •   sbazar inzeráty   •   bazoš automobily   •   Najducokoliv