Vložit inzerát


Mám svůj obchod :   Nepovinná dobrovolná registrace


Hlavní menuBazar pro dům a zahraduOstatní v dům a zahradaVyhledám prameny, geopatogenní zóny - pozemky, byty, stav. parcely.

Vyhledám prameny, geopatogenní zóny - pozemky, byty, stav. parcely. Prodám bazar Všechny lokality


Zmapuji vodní zdroje v okolí domků,zahradách,stavebních parcelách. Vyberu optimální místo pro zhotovení vlastní studny nebo vrtu, stanovím hloubku, vydatnost a kvalitu pramenů.
Odmítněte vlastním zdrojem vody plasty, dejte přednost svému zdraví, ochraně přírody a zdravému selskému rozumu. Voda má paměť, byla tu 3.5 miliardy let před námi a bude tu i po nás. Užívejme ji tedy jako dar, jinak si zítra zaplatíme i za vzduch, co vydýcháme! Vlastní studna je z kategorie nejlepších a nejhodnotnějších investic do budoucna s návratností do 10 let.
Telestézická prospekce / zmapování pramenů / stavební parcely před výstavbou RD by měla být povinností investorů! Zaplavené suterény zcela nových domů v některých satelitních zástavbách u velkých měst a neskutečné škody na majetku a psychice investorů nechť jsou mementem a jasným varováním!

Vyhledám a zmapuji zapomenuté inž. sítě, ztracené cenné kovové předměty /náušnice, prsteny, klíče ,mobily, zakopané cennosti apod. / s pomocí detektorů Fisher 75 LTD a hloubkovým Gemini-3.

Více na www.levak.eu včetně prezentace mojí práce doma i v zahraničí a mnoho dalších zajímavostí. Cena dohodou dle rozsahu prací, při objednávce ve skupině / sousedi v okruhu do 30 km / výrazná sleva!

Vyhledám prameny, geopatogenní zóny - pozemky, byty, stav. parcely.Vyhledám prameny, geopatogenní zóny - pozemky, byty, stav. parcely.Vyhledám prameny, geopatogenní zóny - pozemky, byty, stav. parcely.Vyhledám prameny, geopatogenní zóny - pozemky, byty, stav. parcely.


 

 

Sdílet tento inzerát na facebooku:

Sdílet tento inzerát na twitteru:

 


Jméno:Josef Levák
Telefon:

607133034

Lokalita:Všechny lokality
Cena:Dohodou
Webové stránky:Pouze pro registrovaný obchod
Facebook:www.facebook/obchod/skupina

Topovat Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Poslat emailem sobě a nebo příteli
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát


Kontaktujte inzerenta
      

    PrimabazarPRIMA play   •   sbazar inzeráty   •   bazoš automobily   •   Najducokoliv