Vložit inzerát


Mám svůj obchod :   Nepovinná dobrovolná registrace


Hlavní menuBazar s nábytkem( Doplňky )dubová schránka pro klíče s plastickým motivem "mlýna" z čistého cínu

dubová schránka pro klíče s plastickým motivem "mlýna" z čistého cínu Prodám bazar Pelhřimov

Nabízíme k prodeji rustikální závěsnou, nástěnnou plně dubovou schránku na klíče, která je zdobená "mlynářskými" motivy - plastikou z čistého, masivního cínu. Jedná se o nevšední kousek vhodný do stylového prostředí.
Nabízená schránka na klíče je 33 cm široká a 33 cm vysoká, její hloubka měří 7,5 cm.

Stav a provedení nabízené schránky, to vše je zřejmé z připojených snímků.
Nabízenou schránku je možno si nezávazně prohlédnout, tak jako spoustu dalšího zajímavého zboží, na naší provozovně - CHALUPÁŘSKÝ BAZAR prodejní sklad použitého zboží a rustikálního nábytku z dovozu - zprostředkování prodeje v Litohošti u Pelhřimova, kde máme otevřeno POUZE V NEDĚLI a to od 13-16 hod. V jiný termín je po předchozí domluvě.
Upřednostňujeme osobní odběr s možností si nabízenou věc prohlédnout, vyzkoušet atd. a nekupovat jen tak, podle fotky.Upřednostňujeme osobní odběr, jste-li však z daleka je možno se domluvit na zaslání zásilkovou službou na dobírku, cena přepravného a balného je + 200 Kč k ceně schránky.
Informativně připojujeme i snímky z části naší aktuální nabídky podobného sortimentu zboží, který máme na naší druhé provozovně - CHALUPÁŘSKÝ BAZAR - použité zboží a rustikální nábytek z dovozu - zprostředkování prodeje, v Jihlavě, Křížová 19. Otevírací doba po-pá 10-11 a 15-17 hod. I zde platí, že pokud chcete v jinou dobu, tak jen po předchozí domluvě. Je-li to pro Vás výhodnější, je možno se domluvit na bezplatném převozu k odběru z Litohoště na provozovnu v Jihlavě.
U nás je vždy z čeho si vybrat!

dubová schránka pro klíče s plastickým motivem dubová schránka pro klíče s plastickým motivem dubová schránka pro klíče s plastickým motivem dubová schránka pro klíče s plastickým motivem dubová schránka pro klíče s plastickým motivem dubová schránka pro klíče s plastickým motivem


 

 

Sdílet tento inzerát na facebooku:

Sdílet tento inzerát na twitteru:

 


Jméno:Petr Pavel
Telefon:

722773265

Lokalita:Pelhřimov
Cena:2 200 Kč
Webové stránky:Pouze pro registrovaný obchod
Facebook:www.facebook/obchod/skupina

Topovat Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Poslat emailem sobě a nebo příteli
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát


Kontaktujte inzerenta
      

    PrimabazarPRIMA play   •   sbazar inzeráty   •   bazoš automobily   •   Najducokoliv