Vložit inzerát


Mám svůj obchod :   Nepovinná dobrovolná registrace


Hlavní menuSlužbyFinanční poradenstvíOsobní bankrot vám pomůžeme vyřídit. Praxe a korektní jednání.Brno a kraj.

Osobní bankrot vám pomůžeme vyřídit. Praxe a korektní jednání.Brno a kraj. Prodám bazar Všechny lokality

Osobní bankrot Brno a okolí, vyřídíme odborně a rychle. - Nabídka

Máte minimálně dva závazky?. Je to více jak za sto tisíc ? Máte problém to řádně splácet? Tak již nehledejte dalšía vyhněte se lichvářům a začněte urychleně shánět informace o osobním bankrotu.
Finanční poradna v nouzi: Co dělat v případě uvalení exekuce
Dostat se na seznam neplatičů je jednodušší, než si myslíte. Stačí snížení příjmu kvůli nemoci, nástupu na mateřskou nebo odchodu do důchodu. Zadluženost domácností roste – a s ní i pravděpodobnost, že vám na dveře zaklepe exekutor. Jak postupovat, abyste v případě uvalení exekuce neprodělali více, než je nezbytně nutné?
O nařízení exekuce ze začátku vůbec nemusíte vědět. Usnesení o nařízení exekuce vám bude doručeno až společně s exekučními příkazy postihujícími vaši mzdu nebo majetek. V této chvíli je třeba začít okamžitě jednat. Představa o tom, že se budete vymahačům, exekutorovi vyhýbat tak dlouho, až závazek bude zapomenut, je naprosto mylná. Problémy porostou..
Pokud se navíc do sporu vloží exekutor, k dlužné částce a úrokům z prodlení se přidají ještě náklady na práci exekutora. Ten může postihnout nejen váš hmotný majetek, ale i mzdu, bankovní účet, stavební spoření, pojistky, cenné papíry a další zdroje.
Když u vás zaklepe exekutor
Nikdy se nesnažte zabezpečit váš domov tak, aby se do něj exekutor nedostal. Pokud zabráníte výkonu exekuce třeba zamčením vchodových dveří, půjdou všechny případné vícenáklady na váš účet, tedy i výdaje za zámečníka. Budete-li se bránit ještě aktivněji, výslech na policii vás nemine.
Snažte se celou situaci řešit v klidu a s rozvahou. Od vykonavatele si vyžádejte k nahlédnutí jeho průkaz a pověřovací listiny. Pokud jste přesvědčeni o tom, že nikomu nedlužíte, zkontaktujte policii a nechte si poradit, na co máte v takové situaci právo. Přestože se jedná o mezní situaci, neslibujte nic, co nemůžete splnit. To, co sdělíte pověřeným zaměstnancům exekutora, bude bráno jako závazná dohoda, jejíž nedodržení vám jen přitíží.
Zaplaťte co nejrychleji a pokud nemáte skutečně na splátky, nepodepisujte žádné uznání dluhu a splátkové kalendáře. V klidu nechejte vykonavatele exekutora aˇˇt si olepí a odnese co che. Musí vám ukázat doklady: průkazku a odznak, Exekuční příkaz, které ho opravňují jednat. Pokud něco z toho nemá nebo odmítne, volejte hned policii.
Snažte se splnit to, co je vaší povinností, tedy zaplatit. Z usnesení o nařízení exekuce zjistíte, který exekutorský úřad váš případ spravuje. Zjistěte si, jakým způsobem můžete svůj dluh uhradit, a učiňte tak. Většina exekutorů umožňuje zaplatit dluh hotově na úřadě i vložením na účet. Pokud budete jednat rychle, můžete ušetřit alespoň část nákladů na exekuci.
Máte-li možnost sehnat peníze na úhradu svého dluhu a potřebujete na to jen chvíli času, zažádejte o odklad exekuce. Počítejte však s tím, že soud se bude ptát proč a nemá povinnost vám odklad povolit. Pokud bude váš návrh zamítnut, jen to prodraží průběh exekuce.
Máte-li dojem, že je zásah exekutora neoprávněný, obraťte se na soud. Pověření zaměstnanci exekutora s platným exekučním příkazem mohou získat povolení ke vstupu do bytu i v případě, že nic nedlužíte, ale existuje důvodné podezření, že byste u sebe mohli mít majetek dlužníka, na kterého byla exekuce uvalena.
Přestože vám bude exekutor pod rukama označovat či dokonce zabavovat váš majetek, nebraňte mu v tom – stejně nic nezmůžete. Veškerou energii vložte do shánění důkazů, že se jedná o váš výlučný majetek (faktury, kupní smlouvy, účtenky na jméno, svědci apod.).
Zkontaktujte nás a sepíšeme tzv. vylučovací žalobu a připojíme, máte-li , k ní písemné či svědecké důkazy. Vylučovací žalobu podáme k soudu, který rozhodl o nařízení exekuce. Stejně tak zkontaktujeme exekutora, a to nejlépe písemně. Budete tak mít důkaz o tom, že jste jej o neoprávněně zabaveném majetku informovali.
V naší poradně vám můžeme pomoci také požádat o zastavení exekuce, pokud jste např. sociálních dávkách, mateřské dovolené a samoživitelka, invalidní důchodce s nízkým příjmem, nemáte majetek atd. Nemusí vám to sice povolit, ale za pokus to stojí. Máte-li prokazatelný příjem a více závazků, pomůžeme vám vyřídit osobní bankrot, jediné zákonné řešení, které zastaví i exekuce. Praxi máme téměř pět tisíc spokojených klientů, úspěšnost 100%.U NÁS KONČÍTE, AŽ MÁTE POVOLENO ODDLUŽENÍ. Brno, a kraj. Konzultace je zdarma, tak se objednejte.

Osobní bankrot vám pomůžeme vyřídit. Praxe a korektní jednání.Brno a kraj.


 

 

Sdílet tento inzerát na facebooku:

Sdílet tento inzerát na twitteru:

 


Jméno:Taxno, s.r.o.
Telefon:

776119448

Lokalita:Všechny lokality
Cena:Nerozhoduje
Webové stránky:Pouze pro registrovaný obchod
Facebook:www.facebook/obchod/skupina

Topovat Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Poslat emailem sobě a nebo příteli
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát


Kontaktujte inzerenta
      

    PrimabazarPRIMA play   •   sbazar inzeráty   •   bazoš automobily   •   Najducokoliv