Vložit inzerát

Mám svůj obchod :   Nepovinná dobrovolná registrace

Hlavní menuPráce a brigádaProdej a obchodMANAŽER ZAKÁZEK NÁSTROJÁRNY [stabilní česká společnost] hipiuby

MANAŽER ZAKÁZEK NÁSTROJÁRNY [stabilní česká společnost] hipiuby Prodám bazar Vysočina

Pracovní náplň:
- Odpovídá za řízení interních a externích zakázek v rámci nástrojárny
- Odpovídá za výrobní plánování, dodržování plánovaných termínů a nákladů
- Odpovídá za efektivní řízení zakázek a optimalizaci skladových zásob
- Tvoří denní fronty práce na stroje
- Řídí kapacitní plánování výrobních zařízení
- Spravuje data plánování výroby nástrojů a forem v podnikovém IS
- Úzce spolupracuje s úsekem výroby, oddělením nákupu a zákaznickým servisem

Požadujeme:
- SŠ/VŠ, strojírenské zaměření výhodou
- Praxe v oboru plánování a řízení zakázkové výroby
- Praxe v oboru výroby nástrojů a forem výhodou
- Velmi dobrá znalost MS Excel
- Znalost ERP QI výhodou
- Plánovací a organizační dovednosti
- Systematický přístup k práci, analytické myšlení
- Dobré komunikační schopnosti
- Schopnost pohotově reagovat na vzniklé komplikace

Nabízíme:
- Příležitost naplnit své profesní ambice, tvořit
- Příležitost uplatnění kreativních metod a přístupů
- Spolupracující tým kolegů
- Adekvátní platové ohodnocení
- Možnost dalšího vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na penzijní fond nebo životní pojištění a další benefity
- Místo výkonu práce Vysočina

Zadavatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Jméno:Nikola Přibylová
Telefon:

773835222

Lokalita:Vysočina
Cena:35 000 Kč
Webové stránky:Pouze pro registrovaný obchod
Facebook:www.facebook/obchod/skupina

Topovat Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Poslat emailem sobě a nebo příteli
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát

Kontaktujte inzerenta

    PrimabazarPRIMA play   •   sbazar inzeráty   •   bazoš automobily   •   Najducokoliv