Vložit inzerát

Mám svůj obchod :   Nepovinná dobrovolná registrace

Hlavní menuPráce a brigádaVýroba, průmysl, provozTECHNICKÝ KONTROLOR [termín nástupu dohodou, možný ihned](swapcby)

TECHNICKÝ KONTROLOR [termín nástupu dohodou, možný ihned](swapcby) Prodám bazar Královehradecký kraj

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

TECHNICKÝ KONTROLOR [termín nástupu dohodou, možný ihned](swapcun)

Popis pozice
- vstupní kontrola nakupovaných materiálů
- mezioperační kontrola ve výrobě
- výstupní kontrola hotových výrobků
- vyhodnocování neshodných výrobků
- spolupráce při vyřizování reklamací od zákazníků
- spolupráce při vyřizování reklamací dodavatelům a do kooperací
- práce ve firemním informačním systému
- práce na 2 směny

Požadujeme
- vzdělání technického zaměření
- praxe ve výrobě v oblasti kontroly kvality
- orientace ve výkresové dokumentaci
- uživatelská znalost měřidel (mikrometr, výškoměr, kalibrační měřidla)
- znalost práce v MS Office
- základní znalost cizího jazyka (NJ nebo AJ)
- pečlivost, časová flexibilita, komunikativnost

Nabízíme
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí
- možný kariérní růst
- další vzdělávání, odborné kurzy
- místo pracoviště na Náchodsku
- termín nástupu dohodou, možný ihned

Informace pro uchazeče
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Staré náměstí 51, 516 01

TECHNICKÝ KONTROLOR [termín nástupu dohodou, možný ihned](swapcby)

Jméno:Ing. Renata Skalníková
Telefon:

725908594

Lokalita:Královehradecký kraj
Cena:Dohodou
Webové stránky:Pouze pro registrovaný obchod
Facebook:www.facebook/obchod/skupina

Topovat Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Poslat emailem sobě a nebo příteli
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát

Kontaktujte inzerenta

    PrimabazarPRIMA play   •   sbazar inzeráty   •   bazoš automobily   •   Najducokoliv