Vložit inzerát

Mám svůj obchod :   Nepovinná dobrovolná registrace

Hlavní menuPráce a brigádaVýroba, průmysl, provozELEKTROKONSTRUKTÉR [zázemí silné společnosti](swahuby)

ELEKTROKONSTRUKTÉR [zázemí silné společnosti](swahuby) Prodám bazar Královehradecký kraj

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

ELEKTROKONSTRUKTÉR [zázemí silné společnosti](swahuun)

Popis pozice
- Správné elektrotechnické, parametrické a funkční zpracování výrobků (elektrických obvodových schémat pro stropní stativy, nástěnné rampy, zdrojové sloupy a mosty)
- Návrh konstrukce materiálů
- Příprava rozpisky a výkresové dokumentace elektrických částí
- Vytvoření požadovaných technických podkladů pro výrobu výrobků
- Ověřování a testování ve spolupráci se zkušebnou
- Spolupráce na řešení problémů vzniklých při výrobě výrobků a zakázek spolu s navazujícími odděleními
- Odzkoušení vývojových výrobků a zakázek, případné odstranění nalezených chyb
- Řešení atypických konstrukčních řešení
Požadujeme

- SŠ vzdělání elektrotechnického směru
- Praxe v oboru výhodou
- Proaktivní přístup k práci (schopnost nacházet nová řešení)
- Zkušenosti s prací v týmu
- Znalost práce ve 3D programu
- Uživatelská znalost práce na PC – MS Office, SolidWorks
- Zkušenosti se systémem Helios Orange výhodou
- Vyhláška č. 50/1978 Sb
- Komunikativní znalost AJ
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme
- Práci v prosperující a stabilní firmě
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Dotované stravování
- Příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění
- Další zaměstnanecké benefity
- Místo pracoviště na Trutnovsku nebo na Liberecku
- termín nástupu dohodou, možný ihned

Informace pro uchazeče:
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Svatohavelská 1054, 516 01

ELEKTROKONSTRUKTÉR [zázemí silné společnosti](swahuby)

Jméno:PR Office / Rychnov nad Kněžnou
Telefon:

725908594

Lokalita:Královehradecký kraj
Cena:Dohodou
Webové stránky:Pouze pro registrovaný obchod
Facebook:www.facebook/obchod/skupina

Topovat Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Poslat emailem sobě a nebo příteli
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát

Kontaktujte inzerenta

    avízo inzerce   •   avízo inzeráty bazar inzerce zdarma pro každého   •   inzerce zdarma bez registrace vložit zdarma inzerát bez registrace   •   Najducokoliv