Vložit inzerát

Mám svůj obchod :   Nepovinná dobrovolná registrace

Hlavní menuPráce a brigádaProdej a obchodOBCHODNÍ ZÁSTUPCE - reklama v časopisech

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - reklama v časopisech Prodám bazar Všechny lokality

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro prodej reklamního prostoru v časopisech.

Pracovní náplň: plná zodpovědnost za akvizici nových klientů (vlastní vstupní portfolio klientů VÝHODOU - vyhledávání dalších zákazníků) a péče o stávající zákazníky (databáze firmy), prodej reklamního prostoru - tištěná a internetová inzerce. Osobní schůzky i aktivní navolávání klientů

Nástup možný ihned.

Co nabízíme:
Práci na ŽL s možností skutečně vysokého výdělku (po zapracování cca 50.000,-/měs.), provizní systém.
K dispozici služební telefon, kancelářské místo s vybavením.
Jiná podpora: vizitky, dárky pro klienty, atp.

Docházka do firmy po zaučení dle potřeby.

Požadujeme:
Samostatnou osobnost, která se nebojí spolehnout se na své obchodní dovednosti/ osobu která má zkušenosti v oblasti prodeje reklamy a pro začátek má své vstupní portfolio klientů (vlastní databázi). Zkušenost s prodejem po telefonu i osobní schůzky.
ŘP sk.B výhodou
Středoškolské vzdělání

V případě zájmu, zašlete své CV a motivační dopis na email talent@applaus.cz.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - reklama v časopisech

Jméno:APPLAUS MÉDIA, s.r.o.
Telefon:

Lokalita:Všechny lokality
Cena:50 000 Kč
Webové stránky:Pouze pro registrovaný obchod
Facebook:www.facebook/obchod/skupina

Topovat Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Poslat emailem sobě a nebo příteli
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát

Kontaktujte inzerenta

    avízo inzerce   •   avízo inzeráty bazar inzerce zdarma pro každého   •   inzerce zdarma bez registrace vložit zdarma inzerát bez registrace   •   Najducokoliv